SPA

SPA malonumai – jūsų kūno ir proto atpalaidavimui. Paleisti rūpesčius, išvaduoti kūną nuo įtampos, išvalyti savo vidų nuo visko, kas nereikalinga ir ne jūsų – tai būtina, bet kasdienybėje nelengvai pasiekiama patogaus gyvenimo sąlyga. Atostogos yra tas metas, kai be kaltės jausmo galite skirti sau tiek laiko, kiek norisi. Taip jūsų poilsis prie jūros taps itin kokybiška patirtimi, kurios poveikį dar ilgai jusite savo kasdienybėje.

Masažas

Poilsis prie jūros gražiame viešbutyje neatsiejamas nuo SPA procedūrų malonumų. Tad rezervuodami poilsį prie jūros, nepamirškite užsisakyti ir kūno ritualų, masažų ar grožio procedūrų. 

SPA centras viešbučio viduje

Jau 2024 m vasarą viešbutis „Auksinės kopos“ atvers nuostabią, 4 žvaigždučių viešbučio reikalavimus atitinkančią SPA erdvę viešbučio viduje.

Jūsų lauks baseinas, 2 pirtys, masažinės sūkurinės vonios ir, žinoma, jaukūs kambariai lėtiems SPA ritualams, sveikatą gerinantiems masažams ir grožį puoselėjančioms SPA procedūroms.

SPA procedūros viešbutyje „Auksinės kopos“ – kad pajustumėte save iš naujo!

Poilsio malonumai SPA nameliuose

Norite pasilepinti kamerinėje aplinkoje? Mūsų SPA nameliai – tai privati SPA oazė išsiilgusiems ramumos, jaukaus buvimo dviese ar nedideliame šeimos rate. Privati pirtelė, sūkurinė vonia terasoje, jūros ošimas – tai, ko reikia jūsų tobuloms atostogoms. Galite rezervuoti „AMORE“ SPA namelį poilsiui arba vieną iš 2,5 val trukmės SPA namelio pasiūlymų.

Ar žinote, kokios SPA paslaugos „Auksinėse kopose“ buvo teikiamos prieš 30 metų? Kviečiame susipažinti su mūsų viešbučio istorija.