SPA malonumai – jūsų kūno ir proto atpalaidavimui. Paleisti rūpesčius, išvaduoti kūną nuo įtampos, išvalyti savo vidų nuo visko, kas nereikalinga ir ne jūsų – tai būtina, bet kasdienybėje nelengvai pasiekiama patogaus gyvenimo sąlyga. Atostogos yra tas metas, kai be kaltės jausmo galite skirti sau tiek laiko, kiek norisi. Taip jūsų poilsis prie jūros taps itin kokybiška patirtimi, kurios poveikį dar ilgai jusite savo kasdienybėje.

„Auksinės kopos“ pristato naujieną – lauke veikiančią SPA erdvę, kurioje jūsų laukia:

~ baseinas skirtingo lygio dugnu – seklesnėje pusėje gali maudytis vaikai (ne kūdikiai!); baseino dydis 5×15 m,

~ 2 masažinės sūkurinės vonios, kuriose vienu metu gali patogiai lepintis 14 žmonių,

~ lietuviška pirtis su karštais akmenimis ir daug drėgmės,

~ patogūs gultai, hamakai, gulmaišiai,

~ paplūdimio rankšluosčiai įskaičiuoti į kainą,

~ baras prie baseino, kuriame galima įsigyti įvairių gėrimų bei užkandžių.

Čia pat jūsų patogumui įrengti dušai ir tualetai. 

Lauko SPA paslaugos viešbučio svečiams yra įskaičiuotos į viešnagės kainą. Paslaugomis gali naudotis ne tik viešbučio svečiai už papildomą mokestį. 

Kviečiame apsilankyti visus!

 

Masažas

Jei poilsis prie jūros gražiame viešbutyje jums neatsiejamas nuo masažo valandėlės, „Auksinės kopospasirūpino ir šia paslauga. Tereikės paskambinti į registratūrą, iš anksto užsisakyti paslaugą ir patyrusi masažuotoja atvyks į jūsų kambarį atpalaiduojančio ar intensyvaus masažo sesijai.

SPA centras viešbučio viduje

Iki 2022 m. rugsėjo 1 dienos poilsio namai „Auksinės kopos“ atvers nuostabią, 4 žvaigždučių viešbučio reikalavimus atitinkančią SPA erdvę viešbučio viduje.

Jūsų lauks baseinas, 2 pirtys, masažinės sūkurinės vonios, saulės kambarys ir, žinoma, jaukūs kambariai lėtiems SPA ritualams, sveikatą gerinantiems masažams ir grožį puoselėjančioms SPA procedūroms.

SPA procedūros viešbutyje „Auksinės kopos“ – kad pajustumėte save iš naujo!

SPA paslaugos SPA nameliuose

Norite pasilepinti kamerinėje aplinkoje? Mūsų SPA nameliai – tai privati SPA oazė išsiilgusiems ramumos, jaukaus buvimo dviese ar nedideliame šeimos rate.

Ar žinote, kokios SPA paslaugos „Auksinėse kopose“ buvo teikiamos prieš 30 metų? Kviečiame susipažinti su mūsų viešbučio istorija.