Apgyvendinimas

Išsirinkite, kokiame kambaryje norite apsigyventi!

„Laikas sau“ – tai mantra, kuria mes pasitinkame savo svečius ir su ja lydime visų atostogų metu. Viešbutyje „Auksinės kopos“ kiekvienas turi prabangą pabėgti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti, pasikrauti energijos, susijungti su gamta ir susigrąžinti santarvę su savimi. 

Mūsų viešbutis – tai erdvūs ir patogūs kambariai, švarus interjeras ir glostantis jūros ošimas, kuris lydi jus kiekvieną akimirką. Jei jums svarbus privatus poilsis dviems ar šeimyniškas poilsis prie Baltijos jūros, pažadame jog čia – pušyno, smėlio ir jūros apsuptyje rasite savo poilsio idilę.

Kambariai

Standartinis dvivietis be balkono

Šie jaukūs dviviečiai kambariai yra rytinio viešbučio korpuso antrame ir trečiame aukšte. Puikus pasirinkimas svečiams, atvykstantiems su vaikais ar artimaisiais, siekiantiems kokybiško laiko kartu ir norintiems erdvesnio kambario. Galimybė patogiai apsistoti iki 4 asmenų. Kambariuose yra plati dvigulė lova bei patogi dvivietė sofa – lova Jūsų poilsiui ar jaukiems pasisėdėjimams. 

Standartinis dvivietis su balkonu

Šie jaukūs kambariai yra trijuose rytinio ir vakarinio viešbučio korpuso aukštuose. Erdvūs bei poilsiui patogūs kambariai užpildyti jaukiomis interjero detalėmis. Kambariuose yra plati dvigulė lova bei patogi dvivietė sofa – lova. Galimybė patogiai gyventi iki 4 asmenų. Kambaryje yra balkonas, kur galite mėgautis arbatos puodeliu, gaiviu pajūrio oru  bei jūros ošimu.

Geresnysis dvivietis be balkono

Šie nestandartiniai, ypatingai jaukūs dviviečiai kambariai yra vakarinio viešbučio korpuso antrame aukšte. Kambariai ypač patogūs todėl, kad turi erdvius vonios kambarius su voniomis. Ir nors šie kambariai neturi balkonų, šalia jų yra jauki terasa, kurioje galima jaukiai leisti laiką, klausantis jūros ošimo. Kambariuose yra plati dvigulė lova, o kai kuriuose – ir patogi dvivietė sofa – lova . Galimybė patogiai gyventi iki 4 asmenų.

Standartinis dvivietis "AMORE" su terasa

„AMORE“ kambariai – ypatingiems, romantiškiems momentams, skirti TIK SUAUGUSIEMS. Dviviečiai kambariai yra vakarinio viešbučio korpuso žemutiniame aukšte. Čia, atsiriboję nuo visų, galite pamiršti savo rūpesčius ir mėgautis intymiomis akimirkomis dviese. Tai visiškai naujai įrengti viešbučio kambariai.  Šiuose kambariuose yra plati dvigulė lova, erdvus ir stilingas vonios kambarys bei terasa, kur galite mėgautis gaiviu pajūrio oru ar namų arbatos puodeliu.

Geresnysis dvivietis "AMORE" su terasa

„AMORE“ kambarys – ypatingiems, romantiškiems momentams, skirtas TIK SUAUGUSIEMS. Pagerintas dvivietis kambarys „AMORE“ yra vakarinio viešbučio korpuso žemutiniame aukšte. Čia, atsiriboję nuo visų, galite pamiršti savo rūpesčius ir mėgautis intymiomis akimirkomis dviese. Tai visiškai naujai įrengtas viešbučio kambarys.  Šiame kambaryje yra plati dvigulė lova, erdvus ir stilingas vonios kambarys bei terasa, kur galite mėgautis gaiviu pajūrio oru ar namų arbatos puodeliu..

Apartamentai

"JUNIOR SUITE" Dviejų miegamųjų apartamentai su balkonu

Dviejų miegamųjų apartamentai – pasirinkimas didesnei šeimai ar draugų ratui, mėgstančiam erdvų ir patogų poilsį. Šie jaukūs apartamentai yra rytinio viešbučio korpuso pirmame ir antrame aukšte. Apartamentuose yra du miegamieji su plačiomis dvigulėmis lovomis bei svetainė su dviviete sofa-lova, kuri puikiai tinka poilsiui arba ilgiems pašnekesių vakarams. Galimybė patogiai apsistoti iki 6 asmenų. Atnaujintas kambarių interjeras, jūros ošimas ir svaiginanti parko žaluma suteikia galimybę kiekvienam pajusti nepamirštamas atostogas. 

"JUNIOR SUITE" Vieno miegamojo apartamentai su balkonu

Vieno miegamojo apartamentai skirti šeimai ar porai, mėgstančiai erdvų ir patogų poilsį. Šie jaukūs apartamentai yra rytinio viešbučio korpuso pirmame ir antrame aukšte. Apartamentuose yra miegamasis su plačia dvigule lova bei svetainė su patogia dvigule sofa-lova, kuri puikiai tinka poilsiui arba jaukiems šeimos pasisėdėjimams. Galimybė patogiai apsistoti iki 4 asmenų. Atnaujintas kambarių interjeras, jūros ošimas ir svaiginanti parko žaluma suteikia galimybę kiekvienam pajusti nepamirštamas atostogas. 

"PREMIUM SUITE" Vieno miegamojo apartamentai su terasa

Pagerinti vieno miegamojo apartamentai puikiai tinka tiems, kurie atostogoms skiria ypatingą dėmesį. Rytinio korpuso žemutiniame viešbučio aukšte naujai įrengtuose apartamentuose jausitės tarsi namuose.  Apartamentuose yra miegamasis su plačia dvigule lova ir svetainė su patogia dviviete sofa-lova, kuri puikiai tinka poilsiui arba ilgiems pašnekesių vakarams. Galimybė patogiai apsistoti iki 4 asmenų. Apartamentuose įrengtas erdvus vonios kambarys su didele vonia – visapusiškam Jūsų atsipalaidavimui, bei terasa, kur galite mėgautis gaiviu pajūrio oru bei jūros ošimu.

"PREMIUM SUITE" Dviejų miegamųjų apartamentai su terasa

Pagerinti  dviejų miegamųjų apartamentai puikiai tinka tiems, kurie atostogoms skiria ypatingą dėmesį. Rytinio korpuso žemutiniame viešbučio aukšte naujai įrengtuose apartamentuose jausitės tarsi namuose. Apartamentuose yra du miegamieji su plačiomis dvigulėmis lovomis ir svetainė su patogia dviviete sofa-lova, kuri puikiai tinka poilsiui arba ilgiems pašnekesių vakarams. Galimybė patogiai apsistoti iki 6 asmenų. Apartamentuose įrengtas erdvus vonios kambarys su didele vonia – visapusiškam Jūsų atsipalaidavimui, bei terasa, kur galite mėgautis gaiviu pajūrio oru bei jūros ošimu. 

SPA nameliai

"AMORE" SPA namelis su privačia sauna ir sūkurine vonia

Tai modernaus stovyklavimo moderniai minimalistiniai poilsio nameliai, skirti dviems suaugusiems asmenims. Nameliai yra viešbučio teritorijos pakraštyje, visiškai šalia kopų. Apsistoję namelyje pajusite pušų ir jūros skleidžiamą gaivą bei neribojamą laisvę. Privačiuose nameliuose yra infraraudonųjų spindulių pirtis bei atskira terasa su privačia sūkurine vonia po žvaigždėtu dangumi. Namelyje yra jauki miegamoji vieta antrame aukšte bei patogi dvivietė sofa-lova, poilsiui pirmame aukšte. Tai išskirtinis  vasaros pasaką primenantis pasirinkimas tiems, kurie nori pailsėti gamtos apsuptyje ir pabėgti nuo technologijų.