Mūsų viešbutis – tai erdvūs ir patogūs kambariai, švarus interjeras ir glostantis jūros ošimas, kuris lydi jus kiekvieną akimirką. Jei jums svarbus privatus poilsis dviems ar šeimyniškas poilsis prie Baltijos jūros, pažadame jog čia pušyno, smėlio ir jūros apsuptyje rasite savo poilsio idilę.

„Auksinės kopos“ turi 75 kambarius ir vienu metu gali apgyvendinti apie 247 svečių. Atvykę, automobilį galite palikti vienoje iš 2 viešbučio automobilių stovėjimo aikštelių.

Į kambario kainą įskaičiuoti švediško stalo tipo pusryčiai. 

Mūsų viešbutyje tai pat yra galimybė apsistoti su augintiniais už papildomą mokestį

Išsirinkite, kokiame kambaryje norite apsigyventi!

Standartinis dvivietis su balkonu (į jūros pusę)

Patogus ir erdvus (25 kv.m.) kambarys vienam žmogui, porai ar šeimai su 1-2 vaikais. Tegul jūsų poilsis prie jūros tampa šildančių prisiminimų kupina patirtimi.

Standartinis kambarys

Dvivietis, trivietis ir keturvietis

Patogus ir erdvus (25 kv.m.) kambarys vienam žmogui, porai ar šeimai su 1-2 vaikais. Beveik visi standartiniai kambariai turi balkoną maloniai šilumai ir vėsiam nakties orui įsileisti. Tegul jūsų poilsis prie jūros tampa šildančių prisiminimų kupina patirtimi.

Standartinis dvivietis su balkonu

Modernaus interjero, jaukus 25 kv.m. kambarys. Didesniam malonumui – erdvus vonios kambarys ir balkonas, leidžiantis kas rytą įkvėpti pušyno gaivos. Tai idealus kambarys tiems, kuriems poilsis prie jūros siejasi su komfortu be rūpesčių ir nuteikiantis prabangiam atsipalaidavimui. 

Pagerintas dvivietis kambarys

Dvivietis, trivietis ir keturvietis

Visiškai renovuotas, modernaus interjero, 4 žvaigždučių viešbučio lygį atitinkantis 25 kv.m. kambarys. Didesniam malonumui – erdvus vonios kambarys ir balkonas, leidžiantis giliai kvėpuoti pušyno aromatu. Tai idealus kambarys tiems, kuriems poilsis prie jūros siejasi su komfortu be rūpesčių ir nuteikiantis prabangiam atsipalaidavimui. 

Vieno miegamojo apartamentai su balkonu

Daug vietos suteikiantys apartamentai (37 kv.m.)  vertinantiems asmeninę erdvę. Jauki svetainė paskaityti knygą ar pažaisti stalo žaidimus, miegamasis patogiam poilsiui ir, žinoma, balkonas, išpildantis gyvenimo gamtoje pojūtį. Apsigyvenus šiuose apartamentuose jūsų privatus poilsis dviems ar kartu su šeima padovanos nepamirštamų atostogų skonį.

1 miegamojo apartamentai

Dvivietis, trivietis ir keturvietis

Daug vietos suteikiantys apartamentai (37 kv.m.) didesnei šeimai ar vertinantiems asmeninę erdvę. Jauki svetainė paskaityti knygą ar pažaisti stalo žaidimus, miegamasis patogiam poilsiui ir, žinoma, balkonas, išpildantis gyvenimo gamtoje pojūtį. Apsigyvenus šiuose apartamentuose jūsų privatus poilsis dviems ar kartu su šeima padovanos nepamirštamų atostogų skonį.

Dviejų miegamųjų apartamentai su balkonu

Didžiausi mūsų turimi apartamentai (48 kv.m.) gausesnei šeimai ar ypatingai vertinantiems asmeninę erdvę. Jauki svetainė nesibaigiantiems pokalbiams, 2 miegamieji, kad visi ilsėtųsi patogiai ir netrukdomi, ir balkonas – amžinas romantiško vakaro ar žvaliai nuteikiančio ryto pažadas. Apsigyvenus šiuose apartamentuose jūsų poilsis prie jūros taps auksiniu poilsiu kūnui, protui ir širdžiai. 

2 miegamųjų apartamentai

Didžiausi mūsų turimi apartamentai (48 kv.m.) gausesnei šeimai ar vertinantiems asmeninę erdvę. Jauki svetainė nesibaigiantiems pokalbiams, 2 miegamieji, kad visi ilsėtųsi patogiai ir netrukdomi, ir balkonas – amžinas romantiško vakaro ar žvaliai nuteikiančio ryto pažadas. Apsigyvenus šiuose apartamentuose jūsų poilsis prie jūros taps auksiniu poilsiu kūnui, protui ir širdžiai. 

SPA NAMELIAI

SPA nameliai – tai apgyvendinimas ir nakvynė su SPA poilsiu po vienu stogu. Visiškai privačiai. Su viešbučio aptarnavimu. Tik jums.

SPA nameliai – nauja mūsų paslauga, skirta tik viešbučio svečiams. Jame gali apsistoti iki 4 žmonių.

Jei užklupo lietinga ar šalta diena ir pasiilgote ypatingo jaukumo… Jei planuojate romantišką pasimatymą, o gal be pašalinių žmonių, jaukiame šeimos rate, pasimėgauti SPA malonumais, SPA nameliai skirti jums. 

 

 

Pasirinkite vieną iš 4 privačių SPA namelių, kuriuose jūsų laukia:

~ privati infraraudonųjų spindulių pirtis,
~ penkiavietė sūkurinė vonia (terasoje šalia namelio),
~ sofa – lova, sėdmaišiai, stalas (pirmame aukšte),
~ dvi miegamos vietos (antrame, mansardinio tipo, aukšte),

~ nemokamas bevielis internetas,
~ šaldytuvas,
~ arbatinukas ir puodukai,
~ dušo kabina,
~ dušo želė / šampūnas,
~ rankšluoščiai,
~ plaukų džiovintuvas.

Galite atsivežti ir savo augintinius.

Nakvynė su SPA – nevaržomam jūsų atsipalaidavimui!

Sužinokite, kuo ypatingas viešbutis „Auksinės kopos“?

Restorano meniu jau netrukus...