Maisto meniu (ŠIUO METU ATNAUJINAMAS...)

Gėrimų meniu (ŠIUO METU ATNAUJINAMAS...)

Įsivaizduokite...

Gardūs pietūs lauke su artimaisiais, maloniame pavėsyje prie kvepiančio rožyno ar žiemą, pro langą jaukiai stebint sustingusią gamtą… Vyno taurė ir lengvi užkandžiai terasoje, kai nereikia nei žodžių, nei kompanijos, nes viską už mus pasako ošianti vakaro jūra… O galbūt po rytinio pasiplaukiojimo saulėje šylantis kūnas ir tas staigus, tuoj pat prie baseino išpildomas noras atsigerti šviežiai spaustų sulčių…

Taip, tai jūsų potyriai 4 žvaigždučių viešbutyje „Auksinės kopos“. 

Atostogos pajūryje neatsiejamos nuo skanaus maisto, kurio jums nereikia patiems gaminti. Viskuo pasirūpiname mes, nes maistui skiriame ypatingą dėmesį.

Viešbučio restorano terasos – tai jaukios ir erdvios vietos, kuriose galite pasimėgauti kokybišku ir šviežiu maistu. Meniu sudarytas taip, kad tiktų ir suaugusių, ir vaikų skoniui. Šeimos pietūs, romantiška vakarienė dviese, o gal draugų susitikimas savaitgalį – galite užeiti bet kokia proga. Abiejose, restorano terasose, tiek rytinėje, tiek vakarinėje, galima švęsti gražiausias asmenines šventes: vestuves, krikštynas, gimtadienius. Atvykite  nebūtinai vien tada, kai rūpi tik poilsis prie jūros Šventojoje.

Restoranas turi rytinę terasą, tad šiltuoju metų laiku saulėti pusryčiai ir pietūs ar vakarienė švelniame pavėsyje, tarp rožių aromato, suteiks romantiškų įspūdžių. 

Terasa vakarinėje viešbučio pusėje leis pajusti, koks nepaprastas savo ramybe yra poilsis prie jūros Šventojoje. Vakarinė terasa – atsipalaidavimui ir poilsiui skirta vieta. Jūsų laukia mėgstami gėrimai, skanūs užkandžiai ir per pušų viršūnes skrendantis jūros ošimas, susipynęs su ilgesingais kirų balsais.

Restorano darbo laikas:

12:00 – 24:00 val.

Baro darbo laikas:

10:00 – 24:00 val.

Restorano ir baro tel.

+370 686 47 032

 

Baras prie baseino – dar viena erdvė, kur taip pat galite užsisakyti įvairių gėrimų bei užkandžių. Šaltas šampanas ar gaivios sultys sėdint sūkurinėje vonioje arba jūsų laukiantis desertas besideginant ant gulto – ir jūsų poilsis Šventojoje prie jūros taps lyg kadras iš kino filmo!

Smalsu, kaip atrodo aplinka „Auksinėse kopose“?