Apie mus

 Mes esame jūsų poilsio oazė. Čia visko tiek daug. Daug jūros mėlio, gamtos kvapo, saulės, išdykusio vėjo, smėlio pilių. Daug laiko sau ir šalia esantiems. Čia yra laiko palydėti saulę, per lietų pasėdėti po medžiu, paskaityti knygą, pažaisti su vaikais. Pabūti su savimi ir savo mintimis. Pasimėgauti bendryste. Ir tuo pačiu čia tiek mažai… Mažai rūpesčių, skubėjimo, nerimo. Čia nėra kamščių, žadintuvų, smogo. Čia tik jūs ir mes dėl jūsų. Čia tik tai, kas yra laimė ir lėtas poilsis. Pagaliau.  Laikas sau…

Čia jūs turite prabangą pabėgti nuo kasdienybės ir atsipalaiduoti, pasikrauti energijos ir atsikratyti įtampos, susijungti su gamta ir susigrąžinti santarvę su savimi. „Auksinės kopos“ – tai vieta, kur visi jaučiasi puikiai – ir jūs, ir mes.

Mums tiek daug kas rūpi. Sąžiningai laikomės savo vidinės kultūros ir vertybių, kad jūsų poilsis būtų tobulas.

Siekiame vykdyti tvarią veiklą, gerbiant ir tausojant vietinę aplinką. Mums svarbus gamtos sukurtas kraštovaizdis, jį saugome, siekiame į jį organiškai įsilieti ir neteršti.

Mes gerbiame vietos bendruomenes, jų tradicijas ir kultūrą. Siekiame integruotis į jų veiklas ir puoselėti vietines tradicijas savo veiklose.

Jaučiame socialinę atsakomybę – remiame tuos, kurie stokoja. Visų pirma – esančius arčiausiai mūsų.

Mums labai svarbus šiltas namų svetingumas, kai visos paslaugos suteikiamos su ypatinga empatija.

Mes siekiame kurti prabangą ne tik medžiagomis, bet dar daugiau – aptarnavimo kokybe, unikaliomis svečių patirtimis ir išsaugota autentiška gamtos aplinka.

Mes suprantame, kad tik kartu, komandiniu darbu, mes galime pasiekti norimą rezultatą. Kiekvienas mūsų komandos narys profesionaliai atlieka savo darbą, pasitelkdamas kūrybiškumą, atsakomybę ir aistrą savo sričiai.